Dámska spodná bielizeň: Vyberte si strih, v ktorom sa budete cítiť pohodlne

Aj výber spodnej bielizne by ste mali zvážiť. Hľadáte kúsok, v ktorom sa nielen budete cítiť pohodlne, ale ulahodí aj vášmu typu postavy? V ponuke nájdete hneď niekoľko strihov, ktoré sú moderné aj komfortné.

 

Klasické nohavičky

Dámska spodná bielizeň klasického strihu vám ponúkne pohodlie a dostatočne vás zahalí. Nohavičky sa hodia pre ženy nízke aj vysoké s akoukoľvek postavou. Môžete siahnuť po kúsku s nižším pásom, ktoré dopasujete do akýchkoľvek nohavíc či po tých, ktoré majú pás vyšší.

 

Nohavičky s vysokým strihom

Bavlnené dámske nohavičky sa nosili ešte v 30.tich rokoch minulého storočia. Obľúbené sú ale tiež v súčasnosti a nemali by chýbať ani vo vašom šatníku. Ide o luxusný a elegantný kúsok, ktorý vám skvelo vytvaruje postavu. Je ideálnou voľbou hlavne pre ženy, ktoré majú väčšie bruško, rady však nosia obtiahnuté oblečenie.

 

Boková spodná bielizeň

Ak túžite po kombinácii komfortu a príjemnom vzhľade, siahnite po bokových nohavičkách, ktoré môžete nosiť pod sukne aj pod nohavice s nízkym sedom. Vyberte si farbu, ktorá zvýrazní farbu vašej pokožky.

 

Brazilky

Moderný kúsok, ktorá každá z nás pozná. Odhaľujú presne toľko, koľko by mali. Budete v nich vyzerať príťažlivo a cítiť sa skvele. Ide tiež o zdravú alternatívu k tanga nohavičkám. Môžete ich nosiť pod akékoľvek oblečenie aj to obtiahnuté.

 

Bezšvová spodná bielizeň

Dámska bavlnená spodná bielizeň, ktorá nemá žiadne švy. Ide o špeciálny kúsok, ktorého najväčšou výhodou je, že je pod oblečením neviditeľný. A navyše, poskytne vám neuveriteľné pohodlie najmä po depilácii, kedy môže byť tesná spodná bielizeň dôvodom nepríjemných pocitov a svrbenia.

Ak sa predsa len rozhodnete pre nejaký zo strihov, nezabudnite, že strih je len jeden z dvoch faktorov, ktorý by ste mali zvážiť. Tým druhým je materiál. Najlepšie je voliť spodnú bielizeň, ktorá je priedušná, dobre saje a je hypoalergénna. Všetky zmienené podmienky spĺňa práve bavlna.

Tak čo na to hovoríte? Aký typ spodnej bielizne uprednostníte?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *