Čo priniesol rok 2017 vo svete vôní?

S vôňami je to niekedy ako s vínom. Niektorý ročník sa podarí, iný radšej čoskoro upadne do zabudnutia. Rok 2017 ale na poli parfumov a vôní patrí k tým, ktoré sa podarili.

Príležitosť predstaviť novú vôňu si tento rok nenechala ujsť snáď žiadna zo zvučných značiek, svoje novinky predstavil Davidoff, Calvin Klein, Chanel, Christian Dior, David Beckham, Hugo Boss, Antonio Banderas, Gucci a mnoho ďalších. Ktorá z vôní sa nakoniec stane stálicou a legendou ešte nevieme, ale kandidátov je naozaj veľa. Objavili sa nielen nové kombinácie vôní, často prekvapivé, ale vo výsledku úžasné. Zaujať sa snažia aj zvláštne flakóniky, nápadité, veselé a hravé.

Okrem klasických a elegantných flakónov sa objavili aj limitované edície niektorých vôní, ako je napríklad pánska Jean Paul Gaultier Le Male Superman. Flakón v tvare mužského hrudníka s komiksovým hrdinom zaujme na prvý pohľad, a to ste si ešte ani neprivoňali. Vôňa je výrazne mužská, svieža, chladivá mäta je doplnená o hrejivé drevité tóny a šalviu, kompozíciu vône uzatvára sladká vanilka a santalové drevo. Ktorý muž sa niekedy nechcel cítiť ako superhrdina?

V dámskych vôňach zaujme neobvyklým vzhľadom Moschino Fresh Couture Pink, ktorého flakón vyzerá ako rozprašovač. Počítajte s tým, že keď ho vytiahnete v kancelárii alebo na káve s kamarátkami, vzbudíte rozruch. A čo potom, až si privoniate. Šťavnatá vôňa je ideálna pre všetky ženy, ktoré si vedia užiť každý deň, sršia energiou a aktivitou a pritom zostávajú ženské. Ovocný koktail z ružového grapefruitu, čiernych ríbezlí a granátového jablka dopĺňajú jemná ruže a jazmín a zakončuje zmyselné pižmo.

Noviniek sa v tomto roku objavilo naozaj veľa a nájdete ich na https://www.parfemy-elnino.sk/za skvelé ceny. S výberom vám môžu pomôcť aj recenzie ostatných zákazníkov, ktorí už vôňu skúsili. Napríklad práve v novinkách 2017 nájdete tú svoju, osudovú vôňu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *