Chalupy Roubal privítali v rodine čerstvého benjamínka – ako sa v ňom býva?

 Luxusné ubytovanie v srdci Krkonôš symbolizované trojicou zrubových chalúp Roubal ponúka zase o niečo viac komfortu. Romantickú klasickú drevenicu s názvom Šípková, chalupu Ledárna s prírodným jazierkom a chalupu Brusírnu postavenú skôr v modernom štýle doplnila tradičná drevenica štýlovo nazvaná Roubalka, postavená na pokojnom mieste s upokojujúcim výhľadom do korún stromov a na hrebene Krkonôš.

Chalupa Roubalka v sebe spája všetky obľúbené prvky ostatných troch. Samozrejme stojí tiež v blízkosti mestečka Černý Důl, takže z nej môžete pohodlne podnikať fakultatívne výlety do okolia aj na početné historické pamiatky. Zároveň je ale oddelená od bežného dopravného a turistického ruchu, takže vaše pokojné trávenie dovolenky nič nenaruší.

 Samostatnou kapitolou sú potom relaxačné prvky, tu zastúpené vnútornou vírivkou, saunou a vonkajším vyhrievaným bazénom s protiprúdom, nechýba ani upokojujúce šumenie potôčika na priedomí, tak obľúbený pri pobyte v chalupe Brusírna.

Jedinečnú atmosféru pokojných večerov potom zabezpečia kachľové pece s presklenou vložkou, ktorá vám umožní ničím nerušený pohľad na praskajúce plamene a dobová pípa s vynikajúcim pivom. V lodžiu je navyše umiestnený aj klavír, takže vašej romantickej predstave nechýba už absolútne nič.

23072012827_large

Pre vašu úplnú spokojnosť disponuje chalupa Roubalka aj plne vybavenou kuchyňou, barom, televíziou, grilom a vysokorýchlostným Wi-Fi internetom. Jednoducho si vyberte voľný termín na stránkach www.chalupyroubal.cz a zarezervujte si pobyt v jednom z troch štvorlôžkových apartmánov.

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť pre strávenie príjemnej dovolenky v rodinnom kruhu alebo s partiou dobrých priateľov. Vonkajšie detské ihrisko je prívetivé aj pre deti, rovnako ako celá chalupa. Autentické repliky historického nábytku sú určené na bežné používanie, nie na okrasu. Ukážte deťom jedinečnú atmosféru podhorskej chalúpky, na ktorú budú určite ešte dlho radi spomínať!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *