Chalupa Roubalka – čím vás prekvapí tento benjamínok?

Spomienky a zážitky sú našim najcennejším majetkom. Radosť z dobre prežitej dovolenky tak ďaleko predbehne pohľad na nový mobil alebo knihu, ktoré čakali pod vianočným stromčekom. Pre takéto okamihy je ale potrebné ísť tam, kde je všetko absolútne bez chybičky – od krásy ubytovacích priestorov až po ponúkané služby.

Luxusné zruby vybavené bazénom, vírivkou či saunou v obci Černý Důl v Krkonošiach vyhovejú všetkým vašim predstavám a požiadavkám. Sú vybavené plne funkčnou kachľovou pecou (často aj so spaním za pecou) a obklopuje ich nedotknutá horská príroda. Sú to štyri sestry: Šípková, Ledárna, Brusírna a tá najmladšia Roubalka. A práve tohto benjamínka vám chceme bližšie predstaviť.

 

Výhľad do korún stromov ako u Krakonoša

Keby si dobrý duch niekde postavil dom, bola by to určite Chalupa Roubalka. Svojich hostí poteší krásou okolitej prírody a svojim jedinečným dizajnom. Môžete tak nerušene obdivovať autentické drevené trámy nesúce strešnú konštrukciu alebo pôvabnú štruktúru kameňa použitého na obloženie mnohých častí chalupy.

A keď vyjdete na záhradu, umocní váš zážitok len niekoľko krokov vzdialený horský potok, ktorý veselo šumí a bublá medzi kameňmi. Zabavte deti na detskom ihrisku pri chalupe a sami si vychutnajte ničím nerušené chvíle pohodlia a pokoja.

V lete využijete vonkajší bazén na jedinečný relax, v zime sa môžete ohriať v útulnej saune alebo sa zabaviť pohľadom do plápolajúceho ohňa v krbe. V každom ročnom období oceníte lahodnú chuť piva natočeného z domácej pípy alebo možnosť hry na skvele naladené piano v lodžii. Chalupa Roubalka vám skrátka spríjemní dovolenku presne tak, ako budete chcieť. Rezervujte si svoj apartmán ešte dnes, termíny sa rýchlo plnia.

Náš tip: oceňte pôvaby aj zvyšných zrubových chalúp z dielne Martina Roubala. Kompletnou ponukou sa môžete pokochať na www.chalupyroubal.cz a presne tu si tiež môžete zarezervovať svoj budúci, po všetkých stránkach jedinenčný, pobyt v Krkonošiach.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *