Centrum metropole má novú obytnú oázu – Rezidenciu Prachnerova

Centrum hlavného mesta Českej republiky je skvelou lokalitou pre založenie celoživotného bývania. Pozvoľna však dochádzajú lokality, kde by bolo možné takéto bývanie vytvoriť. Nikto nechce mať hneď pred dverami hlavnú tepnu alebo betónovú charakteristiku najbližších tovární a mestských domov. Pri vytváraní takéhoto bývania je nutné, aby sa dali dohromady tie najuznávanejšie špičky vo svojom odbore a pokúsili sa vytvoriť naozaj impozantné miesto bez jedinej chyby.

Musí sa myslieť nielen na krajinný ráz okolia, kvalitné ovzdušie, ale aj na technologicky vyspelé bytové jednotky, ktoré budú obklopené zeleňou. Hovoríte, že niečo také sa v centre už nedá vytvoriť? Dajte šancu najnovšiemu projektu spoločnosti Izolačné Projekty SK a presvedčte sa o nezameniteľnosti obrovského potenciálu tohto bytového domu. Ponúka nielen prekrásne bývanie v žiadanej lokalite, ale zároveň aj výrazne posúva dosiahnuteľné hranice a možnosti kultivácie prostredia.

Podkladom pre tieto tvrdenia sa už raz v minulosti stala rezidencia Vítkovka nachádzajúca sa v obľúbenej lokalite Žižkov. Práve pri tomto projekte je zjavná kombinácia najmodernejších technologických postupov s dôrazom na čo najlepšiu kultiváciu daného prostredia. Rezidencia Vítkovka sa stáva naprosto nespochybniteľným odtlačkom skvelého prístupu skúseného tímu z Izolačné Projekty SK, kde neexistujú žiadne hranice, keď sa hovorí na tému zdravého bývania v centre Metropole.

Obdobné charakteristické znaky ponesie aj úplne nový projekt nesúci názov Rezidencia Prachnerova, ktorý sa rovnako rodí zo zdravého úmyslu spoločnosti Izolačné Projekty SK zaisťujúce lukratívne bývanie blízko centra hlavného mesta Prahy. Rezidencia je po starostlivom zvážení zasadená do lukratívne, dynamicky sa rozvíjajúcej oblasti na samotnom rozhraní častí Smíchov a Košíře.

Navrhovaný projekt má ponúknuť rozdielne bytové priestory od dispozičného charakteru 1+kk až po 4+kk. A predložiť tak ponuku ako jednotlivcom, tak aj rodinám s deťmi alebo tým, čo si potrpia na dostatočný priestor a krásny výhľad.

 

Ponuka bytových dispozícií

Rezidencia Prachnerova je symbolizovaná jedným moderne zvládnutým architektonickým domom s ôsmimi poschodiami a 118 bytovými jednotkami. Svojím vzhľadom skvelo zapadá do architektonického rázu bezprostredného okolia a rozhodne nepôsobí rušivo. Okrem iného nezabúda na najnovšie trendy a požiadavky súčasnej náročnej klientely. Práve z týchto dôvodov je dom obklopený zeleňou a skvelou občianskou vybavenosťou. V prvých štyroch poschodiach nájdeme prevažne menšie bytové jednotky a od piateho poschodia sa potom dostávame k priestrannejším verziám. Na poslednom poschodí nájdeme lukratívne mezonetové byty s dispozičným charakterom 4+kk. Spoločnosť Izolačné Projekty SK nezabudla ani na vybudovanie priestranných terás s možnosťou individuálneho založenia vlastnej záhradky.

Architektúra stavby

Farebnosť fasády je navrhnutá s maximálnym ohľadom na vzhľadový charakter okolia. Jemná šeď pôsobí nenásilne a povzbudzuje atmosféru smíchovskej hranice s Košířami. Toto impozantné architektonické dielo láka na svoje skvelé umiestnenie spoločne s technologickou vychytávkou. Dom je v každom okamihu pohyblivý podľa špecifických požiadaviek samotných majiteľov s pomocou integrovaných panelov. Dom tak nemá svoju prednastavenú definitívnu podobu.

 

Občianska vybavenosť Rezidencie

Lokalita je vopred vybraná podľa aktuálnych požiadaviek klientov. Tá požaduje blízkosť dôležitej infraštruktúry a nesmie sa zabudnúť na relaxačné zelené zóny. Samozrejme je v dochádzkovej dostupnosti spojov prostredníctvom MHD, nechýbajú parky, špičkové zdravotnícke zariadenia, kultúrne vyžitie alebo obchodné centrá. Tie sú vzdialené do piatich minút osobným automobilom. Rezidencia Prachnerova je typickým príkladom skúseného zásahu spoločnosti Izolačné Projekty SK.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *