Cashback využijete aj pri nákupoch hračiek na Aliexpresse

Čínsky nákupný sviatok zameraný na lacnejšie nákupy, 11. 11., sa opäť blíži. Je to presne ten deň, kedy by ste mali finalizovať na čínskom Aliexpresse so svojimi predvianočnými nákupmi, vrátane tých pre deti. Obvyklé dodanie tovaru totiž trvá mesiac, pred vianočnými sviatkami to môže byť aj o trochu dlhšie.

Aliexpress Singles Day, ktorý sa koná 11. 11., je nákupným sviatkom plným zliav. K nim si ale môžete pripočítať ešte aj cashback. Stačí sa zaregistrovať na Plnej Peňaženke. Poďte tento rok na Aliexpresse nakúpiť pekné darčeky pre deti.

 

Nebojte sa nakupovať hračky v Číne

Hračky z Aliexpressu majú veľmi dobrú kvalitu. Samozrejme treba si vedieť správne vybrať. Čím sa orientovať? V Číne nakupujeme predovšetkým kvôli nízkej cene, ale tá extrémne nízka by nám mala byť podozrivá. Hlavne v porovnaní s ďalšou konkurenciou na Aliexpresse.

Dôležité je si tiež všímať referencie zákazníkov pod tovarom. Veľmi často vidíte, ako rozbalený tovar vypadá v skutočnosti. Niekedy môže totiž zmiasť veľkosť. A samozrejme je potrebné sa pozrieť aj na hodnotenie a slovné referencie – tovaru aj predajcu. Dlhšia história predajcu je lepšia.

Obecne sú však hračky z Aliexpressu kvalitné a za rovnakú zaplatíte omnoho menej, než keď ju nakúpite u nás. Ďalšou možnosťou je nákup takzvane kompatibilných hračiek. To je typické pre drahé stavebnice typu Lego, Lego Duplo, Geomag, Magformers. Nie sú to originály, ale kompatibilné stavebnice. Sú veľmi kvalitné, aj keď počítajte s tým, že vám v krabici neprídu. Proste si budete musieť vystačiť s vrecúškom. Pravdou však je, že veľkú zostavu Magformers, ktorá u nás stojí viac ako 460 €, kúpite na Aliexpresse za cca 77 €.

 

Náučné hračky z Aliexpressu

Aliexpress Singles Day využite aj k nákupu náučných hračiek a výukových pomôcok. Rôzne Montessori hračky sa tu dajú kúpiť lacnejšie než u nás. Ale neplatí to pre všetko. Zatiaľ čo napríklad stovková tabuľka je výrazne lacnejšia, klasickú zostavu Fröebel darov kúpite za rovnakú cenu. Teda pravdou je, že tam ju aspoň kúpite, u nás bola dlhšie nedostatkovou úplne.

 

Úžasné maličkosti pre deti

Chystáte okrem Vianoc aj oslavu narodenín? Na tieto udalosti je Aliexpress pripravený. Urobte oslavu trebárs v štýle myšky Minie. Objednajte si za pár euro veľké balóniky v nadživotnej veľkosti vášho oslávenca. A k tomu aj balónik s číslom, nech každý vie, akýže vek sa to práve oslavuje.

TIP: Dajte si dátum 11. 11. do kalendára a nezabudnite sa zaregistrovať na Plná Peňaženka, aby ste získali svoj cashback až 5 %. Vyskúšajte si tiež dopredu, či na vami kupovaný tovar cashback získate – kliknite na odkaz Aliexpres cashback. Užite si úžasne lacné nákupy behom nákupného sviatku Singles Day.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *