Čaro topánok

Nízke topánky, podpätky, baleríny, vysoké čí nízke čižmy, dreváky, tenisky. Ženy milujú topánky a tkvie v nich túžba vlastniť niekoľko skvostných kúskov. Cítia radosť, keď sa pozerajú na topánky, ktoré si chcú kúpiť a ešte väčšia radosť sa ich zmocňuje, keď si ich prvýkrát môžu obuť.

Je tu jedna vec, ktorú nás Carrie zo Sexu v meste naučila. Tou je, že na skvelých topánkach skutočne záleží a podčiarknú každý outfit.

 

Ženy a topánky

Nespočetné množstvo  žien môže súhlasiť s tým, že existuje určitá mystická sila medzi nimi a nákupom topánok alebo hociktorého kúsku oblečenia. Sandále pre rok 2017 sú už na trhu. Máte vybraté už tie svoje?

Topánky môžeme v podstate charakterizovať ako drobné architektonické a fantazijné umelecké diela. Dizajnéri si dávajú na ich tvorbe záležať. Platí tú pravidlo, že fantázii sa medze nekladú. Môžeme nájsť topánky v štýle nežnej princeznej, vybíjané topánky pre tvrdú rockerku alebo šperkmi vyzdobené tenisky pre ženy, ktoré sa nechcú stratiť v dave.

Výnimkou nie sú ani kožušiny na letnej obuvi. Šľapky s kožušinou môžeme nájsť aj v našich uliciach. Vyvolávajú v sebe dávku vysoko nadchnutej koncentrácie extravagancie.

 

Rozžiarte svoj outfit

Ako nosíte farebné podpätky? Buďme úprimné – bez ohľadu na to, koľko farebných lodičiek vlastníte, sú to najčastejšie čierne, ktoré nosíme. Podľa mnohých žien farebné lodičky  si vyžadujú trochu viac myslenia a námahy, aby sa správne skombinovali so zvyškom outfitu a nevyzeralo to preplácane. Nemusí to byť až také zložité. Ak vaše oblečenie obsahuje nejakú farbu, topánky môžu byť v akomkoľvek odtieni tejto farby. Čierne, béžové a šedé topánky sa hodia takmer ku všetkému.

Ak ste oblečená celá v čiernej farbe alebo v tmavých odtieňov, práve výrazné lodičky môžu celý tento outfit rozžiariť a rozjasniť, aby ste nevyzerali ako Morticcia z Addamsovcov, ale ako tajomná femme fatale. Oživte svoj botník o purpurové, modré, žlté či červené lodičky.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Čaro topánok, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *