Bývanie v Bratislave, ktoré je IN

Trh s nehnuteľnosťami na Slovensku je priamo presýtený dopytom po bytoch, pozemkoch a rodinných domoch. Keď sa objaví super ponuka, majú záujemcovia doslova druhé Vianoce. Hľadáte bývanie v Bratislave? Prajeme vám pekné sviatky – toto je náš tip!

Projekt Première predstavuje šancu na nové bývanie pre mladé rodiny, páry i singles každého veku. Nachádza sa na Šancovej ulici v bratislavskom Starom Meste. Ak vám vyhovuje mať položený prst na tepe hlavného mesta a cítiť jeho život, bude sa vám táto lokalita akiste páčiť.

 

Aké sú možnosti vovnútri?

Première je 23podlažnou novostavbou v Bratislave, v ktorom sa nachádzajú jedno až štvorizbové obytné jednotky. Na výber sú byty, apartmány a štúdiá s variabilnou rozlohou od 32 až po viac ako 120 metrov štvorcových. Ku každému navyše prislúcha terasa, lodžia alebo balkón. Samozrejmosťou sú pekné panoramatické výhľady na Bratislavu, ktoré bývanie len a len spríjemňujú.

Moderné bývanie musí spĺňať viacero podmienok, aby vyhovelo čoraz vyšším nárokom modernej doby. Napríklad také parkovacie plochy – s riešením tejto otázky sa borí celá Bratislava. A čo Première? Súčasťou návrhu na vybudovanie komplexu bola aj trojpodlažná podzemná garáž. Jej súčasťou sú dokonca nabíjacie stanice pre elektromobily. Dnes ide o trendy vec, no možno už zajtra sa vozidlá s alternatívnymi pohonnými systémami stanú bežnou súčasťou premávky.

Čo nájdete v okolí?

Okrem kvalitných dispozičných riešení a dostupných parkovacích plôch patrí ku kvalitnému bývanie takisto aj dobrá občianska vybavenosť. Ani s tou však projekt Première nemá problém. V pešej dostupnosti od objektu nájdete reštaurácie, kaviarne, obchody, miesta na oddych či rôzne výchovnovzdelávacie zariadenia. Ak si so šoférovaním po Bratislave práve netykáte, môžete využiť sieť zastávok MHD v okolí komplexu.

Pamätajte, nové byty v Bratislave treba hľadať na Šancovej ulici!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Bývanie v Bratislave, ktoré je IN, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *