Buďte IN vďaka štýlovým teplákom a mikinám!

Kým v minulosti boli mikiny a tepláky vnímané skôr ako praktické oblečenie na doma, prípadne okolo domu, v dnešnej dobe sú štýlovým oblečením na každý deň, ktoré by nemalo chýbať ani vo vašom šatníku!

Pre každého muža je dôležité, aby sa vo svojom oblečení cítil čo najkomfortnejšie. Predsa len, kým ženy sú ochotné za krásu trpieť, len máloktorý muž je natoľko motivovaný štýlovosťou, aby pre ňu trpel. Možno aj táto skutočnosť spôsobila to, že tepláky a mikiny sa stali tak obľúbené aj na každodenné nosenie do spoločnosti, nielen v súkromí. Tomuto trendu sa prispôsobujú aj výrobcovia, ktorí vyvíjajú strihy teplákov, ktoré vyzerajú slušne, štýlovo a elegantne. Vývojom prešli aj mikiny, ktoré sú v dnešnej dobe štýlovým kusom oblečenia, ktoré vám nebude robiť hanbu ani na formálnejších príležitostiach.

Pozrime sa najprv na pánske mikiny. Čo by ste si mali všímať pri  výbere pánskej mikiny a aké sú možnosti?

 

S kapucňou, alebo bez?

Pánske mikiny môžeme v zásade rozdeliť na dva druhy – s kapucňou a bez kapucne. Kým pri zimných bundách je kapucňa vnímaná ako maximálne praktický doplnok, v prípade mikín je situácia skôr opačná – kapucňa je štýlovým doplnkom, ktorý zlepší dizajn mikiny. Mikiny s kapucňou sú vhodné skôr v prípade, že na mikinu si už nič iné neplánujete obliekať. Naopak, mikiny bez kapucne sú vhodné aj ako vrstva pod zimnú bundu, keďže kapucňa vám nebude nijako prekážať. Voliť môžete aj medzi mikinami so zipsom a bez zipsu.

 

Štýlové tepláky na každý deň!

Štýlové pánske tepláky vyzerajú moderne a sú strihnuté tak, aby dokonale sedeli na nohách. Dostupné sú v mnohých farbách, no medzi najpopulárnejšie patrí klasická čierna, sivá, či biela.

Ak hľadáte štýlové a kvalitné pánske tepláky či mikiny za výhodné ceny, odporúčame navštíviť e-shop Bestlook.sk. Tak neváhajte a obohaťte svoj šatník aj vy!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Buďte IN vďaka štýlovým teplákom a mikinám!, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *