Buďte čulí aj bez kávy! Ako na to?

Leto skončilo a spolu s ním aj časy nekonečného oddychu a pohody na dovolenkách. Opäť sa musíme vrátiť do náročného študentského či pracovného života, pričom tento návrat rozhodne nie je jednoduchý. Máme však pre vás tip, ako sa nabudiť a prežiť aj ten najnáročnejší deň!

Káva je už odjakživa vnímaná ako účinný „životabudič“, bez ktorého si už väčšina populácie nevie predstaviť ráno. To, že káva pomôže nabudiť mozog a dodať nám energiu na nasledujúcich niekoľko hodín, nie je žiadna fáma či obyčajný pocit, ale skutočný fakt. Káva obsahuje kofeín – látku, ktorá skutočne nabudí mozgové a telové bunky. Samozrejme, tento čarovný nápoj nevyhovuje každému. Negatív má dokonca hneď niekoľko. Medzi hlavné patrí chuť, ktorá nie každému vyhovuje a skutočnosť, že na káve si pomerne rýchlo vybudujete závislosť, čo nie je práve najlepšie.

Príprava kávy taktiež nie je jednoduchá, najmä v provizórnych podmienkach a pri nedostatku času. A predtým, ako si svoju kávu budete môcť plnohodnotne vychutnať, ju musíte nechať chvíľku vychladnúť a piť ju pomaly. To pri dnešnom rýchlom štýle života nie je vždy možné. Preto sú tu aj mnohé výhodnejšie a efektívnejšie spôsoby, ako nabudiť organizmus. Napríklad, doplnok stravy Kofex.

 

Kofeín v tabletkách je IN

Nie je nič modernejšie a výhodnejšie ako kofeín „zabudovaný“ priamo v tabletke, ktorú požijete za pár sekúnd. Práve o tom je prípravok Kofex. Nemusíte si robiť kávu či kupovať drahé a umelé energetické nápoje. Jedna tableta Kofex obsahuje 50 miligramov kofeínu, z toho 40 miligramov tvorí čistý kofeín a 10 miligramov prírodný kofeín z guarany. Takáto kofeínová tableta vás nabudí podobne ako káva, množstvo kofeínu je však presne vypočítané, na tabletách Kofex si tak nevybudujete závislosť. Môžete ich nosiť stále pri sebe a využiť sa dajú kedykoľvek – pri dlhej ceste autom, učení sa do školy či nekonečnom dni v práci. Tablety Kofex zakúpite v e-shope Greenlike.sk. Tak nečakajte a presvedčte sa o ich kvalitách na vlastnej

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *