Black Friday zľavy čakajú len na vás: Nakupujte ekologicky a originálne s e-shopom Dedoles

November je už v plnom prúde a spolu s ním prichádza aj tento rok Black Friday. Fantastické zľavy a odvoz až domov. Všetko to vám ponúka Dedoles.

 

Nakupujte podľa svedomia, aj podľa vkusu s e-shopom Dedoles

Nerozhodujte, či nakúpite podľa svojho vkusu neba svedomia, Dedoles rozhodol za vás. Každý jeden darček neba kus oblečenia je od poctivého výrobcu a z kvalitných materiálov s úplne originálnym dizajnom, s ktorým vyjadril svoje jedinečné JA.

 

Tipy na Vianočné darčeky ochutené prírodou

Kúpte svojim blízkym darček, ktorý má nielen pridanú hodnotu pre spoločnosť a je k šetrný voči prírode, ale do sveta vysiela aj posolstvo, váš postoj a hodnoty. Koncept e-shopu je postavený na úcte a rešpekte individuality každého človeka. Dedoles ľuďom dáva ľuďom možnosť vyjadriť svoju osobnosť oblečením. Trendy kúsky sú nielen netradičné, ale nesú aj posolstvo. Hovoria o rešpekte medzi ľuďmi a o pridanej hodnote. Doplnky i oblečenia sú totiž vyrábané značkami a spoločnosťami, ktoré zaujíma životné prostredie. Niektorí ho vyrábajú ručne, iní využívajú recyklované materiály či maximálne eliminujú textilný odpad. Patrí tu napríklad kabelka aj mikiny. Značky si vážia svojich zamestnancov rovnako ako Dedoles, a uvedomujú si, že spokojný zamestnanec je základným pilierom každej úspešnej spoločnosti.

Kúpte svojim blízkym darček, ktorý má nielen pridanú hodnotu pre spoločnosť a je k šetrný voči prírode, ale do sveta vysiela aj posolstvo, váš postoj a hodnoty.

 

TIP 1: Veselé ponožky Pivo

Veselé ponožky pre milovníkov piva. Pre tých, ktoré milujú nielen jeho chuť na jazyku, ale sú mu oddaní telom, dušou i nohami.

 

TIP 2: Dámske športové elastické legíny Mačacie úsmev

Hľadáte dokonalé legíny pre športovkyňu vo svojom blízkom okolí? Siahnite po týchto legínach a vyčarujte jej nimi na tvári úsmev. Eko legíny sú vďaka špeciálnym vláknam, ktoré odvádzajú pot, ako stvorené na pohyb.

 

TIP 3: Strieborný prívesok s jantárom Mačka

Hľadáte originálny trendy doplnok, ktorý zažiari na vašej milovanej? Unikátny strieborný prívesok s jantárom vám do života vnesie radosť, šťastie a celú kopu pozitívnej energie.

 

TIP 4: Náhrdelník Harry Potter Dary smrti

Máte v okolí niekoho, kto je veľkým fanúšikom Harryho Pottera? Prekvapte ho originálnym darom – horcruxom, a to konkrétne hodinkami, ktoré Harry nosil na krku. Navyše, hodinky sa vždy vyplatí mať pri sebe.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *