Autopožičovňa Poprad nie je len obyčajnou požičovňou

Autopožičovňa Poprad je spoľahlivým partnerom pre samotných obyvateľov Slovenska, ktorí sa túžia v okolí Popradu, Bratislavy, ale aj ďalších miest pohybovať bez zbytočných prieťahov. Požičovňa je dôležitým pomocníkom na cestách aj cudzincom, ktorí na Slovensko priletí na dovolenku alebo služobnú cestu. Autá sa prenajímajú na mieste, ale možno si ich pre istotu zarezervovať už dopredu. Špeciálne ak plánujete dovolenku či výlet vo väčšej skupinke, by ste mohli využiť ponuku prenájmu až sedemmiestneho vozidla. Ak idete na Slovensko v dvoch alebo dokonca sami, určite vám skvele poslúži menšie sedan alebo dokonca športové vozidlo. Výhodou požičovne je non-stop otváracia doba, výhodná poloha pri letisku, jazykovo vybavení pracovníci, minimum administratívnych úkonov potrebných na požičanie … Avšak to nie je všetko!

 

Auto rental vám k prenájmu auta ponúkne aj ubytovanie

Ak potrebujete na slovenskom zohnať ubytovanie, keďže sú hotely plné, známi nie sú doma alebo prichádzate na poslednú chvíľu, s dôverou sa obráťte so svojou požiadavkou na auto rental. Jednak sa vám postará o pristavenie vozidla presne v čase vášho príchodu, ale k tomu zabezpečí aj primerané ubytovanie presne v miestach, kam sa túžite vydať. Vaša dovolenka bude naplnená samými pozitívnymi zážitkami, starosti a vybavovanie nechajte na iných.

 

Požičovna áut Bratislava je hojne využívaná samotnými Slovákmi

Nielen pre cudzincov, dobrodruhov a podnikateľov na služobnej ceste je otvorená požičovna aut Bratislava. Priaznivé cenové podmienky a priateľské prostredie, vrátane servisovaného vozového parku, sú zárukou riešenia rozbitého, nepojazdného auta. Zavolajte si do požičovne v deň, kedy sa vám pokazí vaše auto, uvidíte, že už druhý deň budete znovu pojazdný. Do tej doby, než bude váš automobil opravený, môžete smelo využívať auto z požičovne.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *