Ako zbaliť babu na Facebooku?

me-and-you-1206653-mFacebook – najznámejšia sociálna sieť s momentálne najväčším počtom používateľov z celého sveta. Milióny a milióny mužov či žien dennodenne komunikujú na tejto sieti s rôznymi cieľmi. Niektorí riešia prácu, ďalší zase len chatujú s kamarátmi a sú tu aj takí, ktorí na Facebooku vyhľadávajú vzťah. Pokiaľ ste medzi nimi aj vy, tak ste na správnej adrese – smein.com vám poskytne zaujímavé rady o tom, ako zbaliť dievča na Facebooku. 

Voľte správne slová

Sú určité vhodné slová a frázy, ktoré by ste dievčaťu mali hovoriť. Pokiaľ si spolu chatujete cez facebook a chcete ju zbaliť, tak začnite jemnejšie a použite tie klasické frázy v štýle ,,ako sa máš?” alebo ,,čo si dnes robila?” atď. Pomocou týchto tzv. ,,ice-breakov,” (fráz na odbúranie ľadov) sa s dievčaťom trochu zblížite a bude mu jasné, že sa o ňu zaujímate. Neskôr môžte postupne pridať, avšak na začiatok odporúčame tieto overené slovné spojenia.

Nevyleťte na ňu

Nie je nič horšie, ako sa po prvom dni písania do baby zamilovať a následne ju okamžite pozvať na rande. Toto nerobte! Vo väčšine prípadov to úspešné nebude, keďže len málo dievčat si okamžite vyjde na rande s niekým, koho ledva pozná. Pokiaľ je dievča nerozhodné a nevie, či vás má brať ako kamaráta alebo niečo viac, tak príliš skoré vyletenie iskru okamžite zhasne a v jej očiach tak ostanete len tým dobrým kamarátom.

Trpezlivosť

Dôležité je vedieť si počkať. Niekedy buďte trpezliví a počkajte, kým dievča napíše prvé. Je totiž veľmi zlé, ak jej budete stále písať vy a vyznie to potom ako nepríjemné otravovanie. Pokiaľ už si spolu určitú dobu píšete a všetko je OK, tak urobte ten prvý krok a pozvite ju niekam! Pokiaľ povie áno, tak máte napoly vyhraté a ak nič neskazíte, tak už bude vaša! Veríme, že vám rady smein.com pomôžu a vy nájdete na facebooku dievča, s ktorým prežijete príjemnú časť svojho života.

Zdroj obrázku : http://www.sxc.hu/photo/1206653

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.2/10 (20 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 2 votes)
Ako zbaliť babu na Facebooku?, 6.2 out of 10 based on 20 ratings

1 comment

 1. Debil

  *trpezlivosť* pozname sa 9 rokov tak neviem

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *