Ako optimálne využiť vstavanú skriňu

Úložný priestor je problémom každej domácnosti. Či ide o malý alebo väčší byt, v každej domácnosti sa rieši problém kam s vecami aby boli odložené, avšak v prípade potreby ľahko dostupné. Vstavané skrine sú fenoménom dnešnej doby a veľmi šikovne a vkusne riešia práve tento problém. Ako však z investície do vstavanej skrine vyťažiť čo najviac a využiť všetky jej možnosti?

 

Navrhnite si ju sami

Zabudnite na štandardne riešené vnútorné priestory a vyskladajte si úložný priestor tak, aby presne zodpovedal vašim konkrétnym potrebám. Využite na to online systém, ktorý ponúkajú najkvalitnejšie spoločnosti vo svojich e-shopoch. Jeho výhodou je, že si priamo doma, na mieste, kde chcete vstavanú skriňu umiestniť, vytvoríte presnú vizualizáciu budúceho produktu – od vonkajších rozmerov po vnútorné rozčlenenie. A na čo by ste pritom nemali zabúdať?

· Odkladanie oblečenia je samozrejme hlavná vec, ktorej majú vstavané skrine slúžiť. Presne si vymerajte kde majú byť umiestnené závesné tyče a nezabudnite na zlaté pravidlo – odmerajte najdlhšiu vec (napríklad najdlhšiu košeľu alebo kabát), k tomu pridajte 10 cm a máte priestor na vešanie vecí bez toho, aby sa napríklad spodok krčil, pretože je tam už umiestnená ďalšia polica.

· Police nad výšku 30 cm sú ťažko využiteľné, jedine na odkladanie veľkých balíkov, preto ich umiestnite do vyšších polôh (pre odkladanie zimných búnd, čižiem a pod.).

· Využite vhodné doplnky ako výsuvné tyče na opasky alebo kravaty – šetria priestor, nezavadzajú, zbytočne ich nevidieť a sú ľahko dostupné.

· Zvážte, či vstavanú skriňu nevyužijete aj na odkladanie žehliacej dosky, kufrov alebo športového náradia ako je hokejová výstroj, korčule, činky. Niekto si do vstavanej skrine šikovne umiestni aj práčku a sušičku, prípadne veľké krabice na suchý triedený odpad. Takto zostávajú skryté a nezaberajú priestor vo zvyšných častiach bytu. Ak si sami vyberáte vstavanú skriňu na mieru, dá sa vopred rátať s priestormi pre tieto veci, stačí ich správne vymerať.

Náš TIP: Na stránkach www.feddoor.sk nájdete dokonalý online systém pre objednávku vstavaných skríň podľa individuálnych potrieb zákazníkov. Výsledný produkt si môžete prekontrolovať vďaka 3D vizualizácii a budete príjemne prekvapení aj dostupnými cenami a rýchlosťou dodania tovaru.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *