Aké riešenie sa ponúka v prípade moderných zásuviek?

Súčasný trh s nábytkovým kovaním je veľmi rozmanitý, pričom vybrať si môžete rôzne zásuvkové systémy a výsuvy, výklopné a sklopné systémy, ale aj nábytkové nohy, kolieska, vetracie mriežky, závesy či pánty. Ak preferujete kvalitu, stavte na overené značky, ktoré majú popredné postavenie na európskom trhu.

 

Modern Box GTV

Veľmi žiadaným systémom zásuviek je určite Modern Box GTV. Jedná sa o novinku na trhu, ktorá si vás podmaní svojou nadčasovosťou, ale aj funkčnosťou a praktickosťou. Každodenné používanie zásuviek je jednoduché a nenáročné. Výrobca vsadil na jasné kontúry a hladký povrch stien. Pretože má Modern Box GTV bočný obal, vnútri zásuvky je dostatok priestoru.

Celý mechanizmus je tichý a spoľahlivý, a to aj napriek dennému používaniu. Dlhá životnosť je samozrejmosťou.

 

AVENTOS HF

Ak máte vysoké dvojdielne čela horných skriniek, potom vás nadchne skladací výklop AVENTOS HF. Ide o systém kovania, ktorý je určený pre vysokú a strednú hornú skrinku. Voľnosť pohybu je naozaj veľká. Pri varení tak môžu zostať dvierka otvorené, bez toho aby ste sa búchali pri prechádzaní. Blum AVENTOS HF sa vám ponúka v pestrej škále farieb a z rôznych materiálov, takže si môžete vybrať taký variant, ktorý sa vám najviac dizajnovo pozdáva. Čo sa týka dovierania, to je tiché, jemné a bezproblematické.

Rovnako tak vás nadchne možnosť kombinácie so SERVO-DRIVE, čo je elektrická podpora otvorenia. Je len na vás, čo všetko od kuchyne očakávate. Dôležité je, aby ste si ju prispôsobili svojim potrebám a požiadavkám.

Hľadáte internetový obchod, odkiaľ objednáte Modern Box GTV či Blum AVENTOS HF? V takom prípade nahliadnite do pestrého produktového portfólia e-shopu kovtech.sk. Jedná sa o popredného predajcu týchto prvkov na slovenskom trhu. Čakajú na vás atraktívne ceny a v prípade potreby sa môžete obrátiť na podporu, ktorá vám poskytne odpovede na vaše otázky.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Aké riešenie sa ponúka v prípade moderných zásuviek?, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *