Aj pre mužov, ktorí sú od prírody hanblivejší, existuje riešenie – sú to erotické priváty

Existujú muži, ktorí pôsobia na ženy ako lepidlo. Nemusia to byť vyložene krásavci. Stačí, keď ich príroda obdarí iným druhom šarmu. Či už ide o zmysel pre humor (samozrejme nie ten trápny), alebo štedrým účtom. Áno, aj to „vlastnosť“, ktorá mnohým ženám imponuje, a nie je dôvod sa tváriť, že to tak nie. Čo však majú robiť muži, ktorí sú príliš hanbliví, nenápadní a tiež nepatria medzi podnikateľov s bezodnou peňaženkou?

Mal som kamaráta, ktorému to zo ženami skutočne nešlo. Aj keď od nášho iného kamaráta prevzal skutočne povedenú hlášku, akonáhle ju vyslovil on, vyznela viac než trápne. Nebol hanblivým, naopak. Skôr sa na ženy vrhal tak okato, až ich to odpudzovalo. A zoznámiť sa bol preňho veľký problém.

Ďalším v parte bol chalan, ktorý sa zas skutočne hanbil. Keď sa červená dievča či žena, je to roztomilé. Ale náš kamarát menil farbu kedykoľvek mal prehovoriť so ženou. A bolo jedno, či to bolo v bare, alebo šlo v práci o kolegyňu. Obvykle stratil reč, sčervenal a niekoľkokrát mu takmer zavolali sanitku, pretože vypadal, akoby mal srdcovú príhodu.

 

Skúste profi sex s amatérkami

Obaja kamaráti sa nakoniec oženili a rozviedli. A peripetie so zoznamovaním začali znovu. Aj keď už nie tak kŕčovito. Sex služby Bratislava našťastie ponúkajú riešenie aj pre nich. Dokonca im pomáhajú sa zlepšiť v kultivovanej konverzácii, aj sa čiastočne prestať hanbiť. Ani jeden z nich si nikdy nepripustil, že problémom je predovšetkým nízke sebavedomie. To už však majú za sebou. Dámy, amatérky v sexe, ich naučili, ako na to.

Erotické priváty ponúkajú možnosť premeniť sa doslova v Casanovu. Záleží na každom, či si nájde svoju obľúbenú sexuálnu partnerku, či ich bude niekoľko striedať, alebo vždy skúsi inú. Požadovať môžete aj špeciálne služby, od rôznych nuru a tantra masáží, masáž prostaty, až po rôzne praktiky, ako je análny sex, piss, BDSM apod. Záleží tiež na vás, či si vyberiete mladučkú osemnástku, zrelú tridsiatničku, či skúsenú a sexuchtivú zachovanú štyridsiatku. Alebo muža. Áno, aj to je súčasťou sex ponuky. A ak sa predsa len bojíte, že sa potom so sexy amatérkou stretnete na ulici, nájdite si ju v inom meste a zájdite si za ňou na sexuálny výlet.

 

Dohodnite si svoje prvé rande

V službe Sexka.sk si máte možnosť vyberať podľa konkrétnych dám, alebo podľa služieb, ktoré poskytujú. Jednoducho si vylistujete mesto, poskytované praktiky aj vek. Kliknutím na profil dámy získate ďalšie informácie. K dispozícia je fotogaléria, kde veľmi často vidíte aj samotný sex privát. Dáma vás totiž uvíta u seba doma, či vo svojom súkromnom sex priváte. Rande si dohodnete telefonicky. Telefónne číslo je súčasťou profilu.

Takže dosť bolo hanblivosti a neúspešných pokusov niekoho pozvať na rande či zbaliť. Poďte nájsť sebavedomie a získať skúsenosti v erotických privátoch. Privát poskytuje súkromie a sexuálne zážitky v prirodzenom prostredí.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Aj pre mužov, ktorí sú od prírody hanblivejší, existuje riešenie – sú to erotické priváty, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *