8 zábavných faktov o pánskej spodnej bielizni

Mnohých z nás už dlho zaujíma, prečo superhrdinovia nosia spodnú bielizeň na oblečení. Teórie hovoria o cirkuse, o dokonalosti a chybičke krásy. Tá najzábavnejšia hovorí, že väčšina superhrdinov vyrastala bez rodičov a nemala teda nikoho, kto by im ukázal, ako by ju mali nosiť správne.

 

1. Prvá spodná bielizeň

Prvá bielizeň bola vyrobená z kože pred približne 7000 rokmi. Jedným z majiteľov tejto spodnej bielizne bol kráľ Tut. Archeológovia našli v jeho hrobke viac ako 100 párov bedrového rúcha.

 

2. Farba spodnej bielizne

Vedeli ste tiež, že v niektorých kultúrach farba bielizne, ktorú nosíte na Silvestra, môže určiť váš osud na ďalší rok? Noste modrú, ak chcete dobré zdravie, červenú si oblečte, ak hľadáte šťastie, a ružovú pre viac romantiky.

 

3. Vernosť

Vedeli ste, že môžete nosiť spodnú bielizeň ako symbol vernosti? Vernosť predstavujú biele pánske boxerky.

 

4. Boxerky a slipy

Podľa štúdií len 27 % mužov nosí boxerky a 40 % preferuje pánske slipy. Zvyšok podľa všetkého žiadnu spodnú bielizeň nenosí.

 

5. Muži verzus ženy

Podľa rôznych výskumov muži utratia počas svojho života na spodnej bielizne 15-krát menej ako ženy.

 

6. Výmena spodnej bielizne

Podľa štúdie len 60 percent francúzskych mužov mení svoju spodnú bielizeň každý deň. Britskí muži sú pedantnejší, pokiaľ ide o čistotu spodnej bielizne. Každý deň si mení spodnú bielizeň až 78% z nich.

 

7. Ženatý verzus slobodný muž

Ďalšia štúdia naznačuje, že ženatí muži menia svoju spodnú bielizeň častejšie ako slobodní, všeobecne majú ale muži tendenciu nosiť spodnú bielizeň aspoň dvakrát po sebe.

 

8. Počet spermií

Akiste sa aj do vašich uší dostalo, že nosenie slipov a boxeriek znižuje počet spermií. V skutočnosti to ale nie je pravda. To, čo na spermie vplýva negatívne, je nadmerné teplo. A to vyriešite poľahky, buď priedušnejšou spodnou bielizňou alebo vhodnejším materiálom.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
8 zábavných faktov o pánskej spodnej bielizni, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *